خدمات

این بخش شامل حفظ و نگهداری کلیه پروژه های فضای سبز در ابعاد مختلف می باشد که در این قسمت خدماتی از قبیل گیاه پزشکی ، هرس ، وجین ، کود دهی و برآورد نیاز های مختلف فضای سبز توسط کارشناسان و گروه اجرایی مجرب قابل ارائه است.

این مجموعه آمادگی پذیرش پروژه های گوناگون را بصورت مدیریت پیمان دارد.
• مدیریت پیمان: در این نوع همکاری ، کلیه مسئولیت های فنی ، اجرایی ، مالی ، تدارکات ، نظارت و... بر عهده مجموعه (مدیر پیمان) قرار میگیرد و با ارائه صورت وضعیت پیشرفت کارها و امور مالی به کار فرما ، ایشان را به عنوان ناظر کل امور ، یاری می نماید

در بخش طراحی پس از تنظیم قرار داد ،ابتدا از خواسته های کار فرما شامل اهداف ، کار های مورد نیاز ، المان های مورد نظر و... پرسیده میشود و طراحان با مشاوره دادن و ارائه نکته نظرات علمی و فنی به کار فرما این خواسته ها را جهت می بخشند تا طرح مقدماتی که به کار فرما ارائه می شود به نظرات کار فرما نزدیک تر باشد.

کارشناسان و نیروهای مجرب این مجموعه با توجه به سابقه دیرین خود در اجرای پروژه های متفاوت خصوصی در اقسی نقاط ایران، آماده ارائه انواع خدمات عمرانیمحوطه سازی شامل خاک برداری ، خاک ریزی ، تسطیح ، اجرای عملیات ساختمانی ، فضای سبز ، اجرای انواع تاسیسات مکانیکی، نور پردازی و نیز ساخت کلیه المان های محوطه اعم از آلاچیق ، آبنما، برکه، نهر و ... می باشد.

مشاوره در خصوص محوطه سازی در دو بخش صورت می پذیرد.
الف. مشاوره اولیه که شامل ارایه اطلاعات در خصوص نحوه محاسبات هزینه ها ، مراحل کار ...
ب. در برخی پروژه ها کار فرمایان مهندسان یا مالکینی هستند که تمایل دارند اجرای عملیات محوطه سازی را با مدیریت خود انجام دهند ولی ...