تاریخچه خانه باغ

این مجموعه فعالیت خود را با یاری خدا، از سال 1376 با اجرای فضاهای سبز و سپس تولید گیاهان پوششی آغاز نمود که در ادامه با تولید و عرضه گیاهان پیازی و نشاء فصلی ، توانست گام های بعدی برای پیشبرد اهداف مورد نظر را بردارد.

فقدان طراحی های مناسب برای محوطه ها و عدم اجراهای اصولی این مجموعه را بر آن داشت تا با تحقیق در این خصوص و تکمیل تحصیلات آکادمیک و جذب نیروی متخصص در این زمینه ، جایگاه خود را به عنوان گروه تخصصی در محوطه سازی و فضای سبز ارتقاء دهد.

12 سال سابقه کاری و فعالیت جدی در زمینه کاشت گیاهان در باغچه های روی بام و طراحی و اجرای روف گاردن ، این مجموعه را جزء پیشگامان طراحی و اجرا روف گاردن قرار داده است.
 

 مجموعه خانه باغ برای تامین نیاز این صنف ،طراحی و تولید چراغ های سنگی محوطه را از سال 87 در دستور کار خود قرار داد و توانست در طی هر سال،حداقل 1 مدل به مجموعه مدل های خود بیافزاید وهم اکنون مجموعه خانه باغ با تولید 6 مدل چراغ سنگی، مجموعه ای کم نظیر از چراغ های سنگی را در اختیار همکاران و مشتریان خود قرار داده است(برای بازدید از چراغ های سنگی به قسمت فروشگاه و یا تولیدات در همین سایت، مراجعه فرمایید) .

 

واردات مبلمان باغی و المانهای مناسب منظر مانند آبنمای پیش ساخته ، آلاچیق و... و احداث نمایشگاه دائمی برای ارائه این محصولات از دیگر فعالیت های این مجموعه بوده که از سال 1389 فعالیت خود را آغاز نمود  و موجب شده تا بخشی از نیاز خود و همکاران را در زمینه محوطه سازی برآورده ساخته و همواره گام های رو به جلو برای متمایز بودن برداریم(برای بازدید از واردات این مجموعه به قسمت فروشگاه در همین سایت مراجعه فرمایید). .
 

تجربه ، مطالعات و تخصص این مجموعه در خصوص گل و گیاه ، طراحی و اجرای محوطه و طراحی محیط ... در طول سالیان متمادی موجب شده تا مجموعه قادر به ارائه خدمات مطمئن تری به کارفرمایان گرامی باشد.